FORGOT YOUR DETAILS?

Add Your Heading Text Here

Add Your Heading Text Here

CONTACTINFORMATIE

Voor specifieke vragen kan u terecht bij:
Campusdirecteur Mathias Vandeghinste: campusdirecteur@karedingenhof.be
Pedagogisch directeur Els Adriaens: pedagogisch.directeur@karedingenhof.be
Personeelsdirecteur Marline Decuypere: personeelsdirecteur@karedingenhof.be
Internaat Davina Meyhi: internaat@karedingenhof.be
Topsportschoolcoördinator Anke Vanheyste: topsport@karedingenhof.be
Coördinator leefregels Liesbeth Aendekerk: leefregels@karedingenhof.be 
Coördinator CLW Ilse Gijselings: cdbso@karedingenhof.be
OKAN Stephanie Danckaert: okan@karedingenhof.be
Leerlingensecretariaat Chilah Tarik: leerlingensecretariaat@karedingenhof.be
Personeelssecretariaat
Katrien Geudens : personeelssecretariaat@karedingenhof.be

Leerlingenbegeleiding:

■ Nikki Veugelen
Leerondersteuning, specifieke onderwijsbehoeften, ONW
leerondersteuning@karedingenhof.be

■ Sofie Snyers
Socio-emotionele begeleiding
Sport, maatschappij en welzijn (2de en 3de graad)
leerlingenbegeleider@karedingenhof.be

■ Dorien Tilkens
Socio-emotionele begeleiding
Eerste graad, STEM, economie en organisatie
Leerlingenbegeleider1@karedingenhof.be

 

TOP